Arapça Tanıtım Videosu Beğenildi

Sakarya’da yaşayan Arap misafirler için hazırlanan şehir tanıtım videosu, internet kullanıcılarının büyük beğenisini kazandı.

Arapça Tanıtım Videosu Beğenildi
banner3

Arapça Şehir Tanıtım Videosu Beğeni Kazandı

Sosyal medya hesabı üzerinden tanıtım videosunu takipçileri ile paylaşan Başkan Toçoğlu, “Arap misafirlerimiz için hazırlanmış güzel bir tanıtım videosu. Hazırlayanların eline sağlık” dedi.

 

Sakarya’da yaşayan Arap misafirler için hazırlanan şehir tanıtım videosu internet kullanıcılarının büyük beğenisini kazandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun da sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştığı videoya Sakaryalılar olumlu mesajlar ile cevap verdi. Sakarya’nın doğal güzellikleri, şehri simgeleyen yapılar ve ürünlerin zengin görsel içerikler ve Arapça metinler ile zenginleştirildiği tanıtım videosu ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Arap misafirlerimiz için hazırlanmış güzel bir tanıtım videosu. Hazırlayanların eline sağlık. Arapça hazırlanan tanıtım videosu sizlerin beğenisini kazandı. Sakarya'ya yakışan misafirperverlik ve hoşgörü budur” ifadelerini kullandı.

 

Arapça şehir tanıtım videosu için tıklayınız

 

GALERİ İÇİN RESME TIKLAYINIZ!

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2015, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER