APEK'ten Kılıç'a Ziyaret

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetimi, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Pazar günü yapılacak olan APEK’in olağan genel kuruluna davet ettiler.

APEK'ten Kılıç'a Ziyaret
banner3

APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, Başkan Vekili Sebahattin Karasakal, Yönetim Kurulu üyeleri  Cevdet Sağlık, Şevket Kökçü, Ferda Özten ile birlikte AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret etti.  İl başkanlığı seçiminin hemen ardından milletvekili aday adaylığı çalışmalarının başlamasından dolayı  yaşanan yoğunluğun, ziyareti  geciktirdiğini söyleyen APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, “2015 genel seçimlerinin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.  Yeni Türkiye yolunda, yeni Anayasa ile birlikte daha güçlü, daha özgür bir Türkiye hepimizin beklentisi” dedi.

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, hedeflerinin Sakarya da 7-0 yapmak olduğunu kaydederek, “Teşkilat olarak partimizin aday göstereceği 7 güzel arkadaşımızı Ankara’ya göndermek için gece gündüz çalışacağız. Hep birlikte Yeni Türkiye sloganı ile çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi. Kılıç, APEK’in 12 Nisan Pazar günü yapılacak olan 65. Olağan Seçimli Genel kurulunun da Sakarya ve bölge çiftçilerimiz için hayırlara verile olmasını diledi.
  

 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER