AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı Mı? İşte Cevabı!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 23-24 Ocak 2016 tarihlerin gerçekleştirilen Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçları 12 Şubat Cuma günü açıklanması bekleniliyor.

AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı Mı? İşte Cevabı!
banner3

AÖF sınav sonuçları için haberimize bakınız. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 23-24 Ocak 2016 tarihlerin gerçekleştirilen Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat AÖF sonuçları 12 Şubat Cuma günü açıklanacağı yapılan tahminler arasında. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının Güz dönemi vize ve final sınavlarının sona ermesiyle, öğrenciler bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerini merak ediyor. AÖF bahar dönemi kayıt yenileme nasıl yapılır? Kayıt yenileme işlemleri hangi tarihler arasında yapılacaktı ve ücreti ne kadar? soruları da sıkça sorulan sorular arasında yer alıyor.

AÖF sınav sonuçları için tıklayınız

AÖF sonuçları için tıklayınız

2016 AÖF sonuçları için tıklayınız

Açık Öğretim Fakültesi final sınav sonuçları için tıklayınız


Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri “aof.anadolu.edu.tr” resmi web adresine tıklayarak, T.C. kimlik numarası ve şifrelerini girerek. Öğrenci paneline giriş yapabilirler. AÖF öğrencilerine sunulan bu hizmet ile, sınav sorumluluk üniteleri, harf notları, güz dönemi ve bahar dönemi notları ile beraber genel not ortalamasını, detaylı ders durumlarını (geçti, kaldı, koşullu geçti) görebilirler. Ayrıca e-kitap hizmeti, video derslerini ücretsiz olarak indirebilirler. Geçmiş dönem sınav sorularını indirip sınava hazırlanabilirler.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan duyuruya göre AÖF 2016 sınav tarihleri şu şekilde:

Açık Öğretim Fakültesi Bahar Dönemi Final Sınavları (16 – 17 Nisan 2016)

Açık Öğretim Fakültesi Yaz Dönemi Final Sınavları (4 – 5 Haziran 2016)

Açık Öğretim Fakültesi Tek Ders Sınavı (16 Temmuz 2016)

AÖF sonuçlarını öğrenmek için haberimizde sizlerle için paylaşmış olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Öğrenciler Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme işlemlerine dair detayları ve kayıt borç tutarları bilgisini edinip borçlarını ödeyebilirler. Ödemelerin hangi banka üzerinden nasıl yapılacağını hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca AÖF güz dönemi final sınav sonuçlarını sorgulayabilirler.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri panelden kayıt bilgilerini düzenleyebilir ve son kayıt bilgisine ulaşabilirler. Aynı yerden AÖF öğrencileri sınav sonuçlarını ve yıllık ile dönemlik not ortalamalarını görebilirler. 2016 AÖF güz dönemi final sınav sonuçları büyük ihtimal ile yarın açıklanması bekleniyor.

Bu haberimizde sizlere AÖF öğrenci paneli ve AÖF final sınav sonuçları sorgulamak için detayları haberimizde sizlere sunduk. En güncel gelişmeleri ve eğitim ile ilgili konuları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER