Annelerin Yeri Her Zaman Farklıdır

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Kadın Kollarının düzenlediği programa katılarak anneler gününü kutladı.

Annelerin Yeri Her Zaman Farklıdır
banner3

Serdivan Zaman Park’taki programa AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya ile birlikte katılan ve kadın kolları üyeleri sohbet eden Alemdar, anne ve babanın insan hayatında paha biçilemez bir öneme sahip olduğunu, ama annenin yerinin her zaman daha farklı olduğunu söyledi.
Annelerin sevgisinin karşılıksız olduğunu dile getiren Alemdar, “Bizim örf ve ananelerimizdeanneye hürmet önceliklidir. Şu an sembolik olarak kutladığımız günde şunu çok iyi biliyoruz ki;annelerimize ömrümüzün her anında hürmet göstermeli ve onları mutlu etmeliyiz.Gecesini gündüzüne katıp bizleri yetiştiren,fedakarlık timsaliannelerimize hizmet etmek her evladın öncelikli görevidir” dedi.
Başkan Alemdar annelere verilecek en güzel hediyenin onlara hayırlı birer evlat olmak ve her anlarında onları mutlu etmek olduğunu dile getirerek; “Ne mutlu kendisini büyüten, yetiştiren anne ve babasına hizmet eden, gönlünü hoş tutan evlatlara. Bu vesileyle tüm annelerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyor, anneler gününü kutluyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER