banner28

Ali İnci Heryerde!

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, vatandaşların sorunlarını çözebilmek için gece gündüz çalışıyor.

Ali İnci Heryerde!
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, bugün Karasu ve Kocaali ilçelerini ziyaret ediyor. Seçimin hemen ardından tüm ilçelerdeki vatandaşlara teşekkür ziyaretinde bulunan İnci, bu ziyaretlerin ardından da vekili olduğu Sakaryalıları unutmadı.

 

Milletvekili İnci, Sakarya’nın tüm ilçelerindeki ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek dertlerine derman olabilmek için çabalıyor. Tüm vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyen Ali İnci, çözüm için hemen çalışmaları başlatıyor. Sorunların çözümü içi çabalayacağını belirten Ali İnci, küçük çocuklara dahi kartvizitini bırakarak, talepleri için kendisine ulaşmalarını rica etti.

 

“Biz Yarıştan Sonra da Koşan Atlarız”

 

Karasu ve Kocaali ziyaretleri esnasında konuşan İnci, “Biz yarıştan sonra da koşan atlarız. Seçim öncesi vatandaşımıza söz verdik. Onları unutmayacağımızı belirttik. Şimdi de alnımız ak bir şekilde onları ziyaret ediyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sorunlarını bayrama kadar çözmeye çalışacağız. Sakaryalı hemşehrilerimin içleri rahat olsun. Seçim öncesi de seçim sonrası da şehrime hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonraki süreçte de hizmet etmeye devam edeceğim.” dedi.

 

AK Parti Milletvekili Ali İnci’nin bu ziyaretleri halk arasında ise, “Ali İnci bizi yanıltmadı. Seçimin üzerinden 1 aydan fazla zaman geçti ama hala gelip tek tek bizi dinliyor.”  şeklinde yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER