Ali Gaffarlar İstanbul'daydı

Diyarbakır Valiliği ve Hendek Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği proje kapsamında, Ankara, Hendek ve İstanbul’u gezen Ali Gaffarlar, Diyarbakır’a uğurlandı.

Ali Gaffarlar İstanbul'daydı
banner3

Marmaray’a bindiler Dolmabahçe sarayını gezdiler


HGM’nde eğlendiler
Şehit Ali Gaffar Okkan Bir Kardeşlik Hikâyesi Projesi kapsamında Diyarbakır’da bulunan “Ali Gaffar” isimli 102 çocuk Hendek Belediyesi’nin misafiri olarak, Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ölüm yıldönümünde Hendek’te anma programına katıldı. İlk defa 2011 yılında Hendek’e gelen Ali Gaffarların bu ikinci ziyareti oldu. 102 Ali Gaffar Ankara’da ziyaretlerde bulunup Anıtkabir’i gezerek Hendek’e döndü.


Dolmabahçe sarayı
 Ali Gaffarlar Hendek’te, Bayraktepe, Selman Dede Mesire Alanı ve Hendek Gençlik Merkezi’ni gezdiler. Ali Gaffarlar, kapalı yüzme havuzu, çocuk eğlence dünyası ve bowling salonunda eğlenerek, 3D Sinema salonunda film izlediler. 
Marmaray’a bindiler


Ali Gaffarlar son olarak İstanbul’u gezdi. Ali Gaffarlardan bir grup İstanbul Akvaryum’u gezerken, diğer grup da Marmaray’a binip Dolmabahçe Sarayı’nı gezerek güzel bir gün geçirdi. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Ali Gaffarlar’ı yemekte ağırladı.


Akvaryum gezisi
İstanbul gezisi sonunda Ali Gaffarlar memleketleri Diyarbakır’a uğurlandı. Ali Gaffarlar ve öğretmenleri, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye bu güzel programdan dolayı teşekkür edip, Diyarbakır’a Hendek’ten selam ve sevgi götüreceklerini söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER