Akyazılı Müzisyenlere Yemek ...

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı'nın tüm müzisyenleri ile bir araya gelerek tanışma yemeği verdi.

Akyazılı Müzisyenlere Yemek ...
banner3

Uzun yıllardır Akyazı'da hizmet veren ve geçtiğimiz ay yapılan Halk konserinde de emeği geçen tüm müzisyenleri Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan bir araya getirdi.Akyazılı müzisyenlerin onuruna verdiği tanışma yemeğinde müzisyenleri ilk kez bir araya getiren başkan olarak ta onların sevgisini kazandı.
 
Dilek ve Temenni hep aynıydı;
 
Toplantı'da tek tek söz alarak kendilerini tanıtan Akyazılı müzisyenlerin dilek ve temennilerinde hep birliktelik ve beraberlik ve daha sık buluşarak Akyazı'nın müzisyenleri olarak yeni ve ortaklaşa Akyazı'ya faydalı bir şeyler yapabilme temennisi vardı.
 
Duygu ve düşüncelerini kısa kısa cümlelerle anlatan müzisyenler Akyazı'da kendilerini ilk defa böyle bir yemekte bir araya getiren bir belediye başkanı olduğunu dile getirerek Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan'a da teşekkür ettiler.
 
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan " Müzisyenlerimize desteğimiz her zaman sürecek"
 
Akyazı tüm kurumları ile sivil toplum örgütleri ile odalarıyla  çok dinamik bir ilçedir.Sakarya'nın en büyük ilçesi olması yönüyle de önemli bir yere sahiptir. Aynı dinamikliği ve heyecanı Akyazı'da yıllardan beri müzik alanında çalışmalarını sürdüren ve önemli başarılar elde eden kardeşlerimizde görmekteyiz. Bu akşam ki tanışma toplantımıza katılmaları bizleri ziyadesi ile memnun etti. Belediye olarak Akyazı'nın müzisyenleri ile bundan sonra yapacağımız çalışmalarda birlikte hareket etmek istiyoruz. tüm Müzisyen kardeşlerimizin de bu anlayışta olduğunu biliyoruz. bu toplantıları yıl içerisinde tekrar tekrar yapmayı planlıyoruz."dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER