AKYAZI SGM’DE ATAMA!

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi müdürlüğüne atama yapıldı. AK Parti Erenler Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ atandı. Demirağ'ın bayram sonrası görevine başlayacağı öğrenildi.

AKYAZI SGM’DE ATAMA!
banner3

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi’ndeki atamalar belli oldu. SGM Müdürlüğü’ne AK Parti Erenler Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ atandı.

Kurumun Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini ise Akyazı AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Asan yürüteceği ifade edildi. 

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi Sorumlusu Hatice Kübra Yazaroğlu ise Akyazı’daki görevinden alınarak Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’ne atandı. Yeni atanan isimlerin bayramdan sonra resmen görevlerine başlayacakları öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 22:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Varol
Ayşe Varol - 4 ay Önce

Ortaokul mezunu,vasıfsız,liyakatsız bir ev hanımının sırf Akp li diye böyle bir göreve atanmasını şiddetle kınıyorum.Bu kadar işsiz varken,bir iki ev toplantısı yaptı diye,insanlara tepeden bakan,önce Erenler mahalle başkanı,daha sonra meclis üyesi şimdi de müdürlük görevine getirilen bu Belgin Demirağın nasıl bir torpilinin olduğunu merak ediyoruz.Bu tip kayırmacılıklar,köklü bir parti olan Akp nin sonunu hazırlamaktadır.Parti işi gönül işidir ama bu tip makamlarla gönül işinden çıkıp maaş işine bağlanmıştır.

Kulfani
Kulfani - 4 ay Önce

Her ne kadar ak parti destekciside olsak,böyle yalnış bir kararı kabul edemeyiz.Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır.ortaokul mezunluğunun ötesinde,derhal meclis üyeliğinden ve kadın kollari başkanliğından istifa etmeli.Vaktini akyazıya hizmetemi,yoksa erenleremi ayiracak.Bu durum düzelmese muhalefet partililerin haklılığı ortaya cıkar.

Erenlerli
Erenlerli - 4 ay Önce

Aaa belgin abla; kadın kolları bşk birde erenler belediyesinde meclis üyesi ama ortaokul mezunundan müdür olurmu ???

Erenler
Erenler - 3 ay Önce

Aaa ne güzel ak parti böyle atamalara tepki göstereceği yerde atama yapmaya devame diyoe. Bravo bravo reis bu yaptıklarınızı görse yüzünüze tükürür bi dakka oturtmaz sizi o koltuklarda. Orta mezunu ol erenler kadın kolları başkanlığı mevlis üyeliği yap ordan müdür ol hemde akyazıya ne alaka? Oldubide erenler belediye başkan yardımcılığına atan. Tam olsun herkes bilgi birikiminden faydalansın.

Genclik
Genclik - 3 ay Önce

Yazıklar olsun.bu kadar haksızlık oĺmaz.
Erenler i kadın kolları başkanı ayağa kaldırdı herhalde.

SIRADAKİ HABER