Akcan'dan Öğrencilere Sınav Desteği

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akyazı genelinde tüm orta okul 8 sınıfta okuyan ve TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere sınav hazırlık desteği veriyor.

Akcan'dan Öğrencilere Sınav Desteği
banner3

Akyazı  Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile özel olarak hazırlanan, orta okul 8. sınıf öğrencilerinin temel eğitimden orta öğretime geçiş sınavı TEOG’a hazırlanmalarına büyük katkı sağlayacak hazırlık sınav soru kitapçıkları basılarak geçtiğimiz gün Paris ilköğretim okulunda öğretmenler nezaretinde gerçeğinin neredeyse aynısı olan ilk TEOG deneme sınavı yapıldı.

Yapılan ilk sınavla birlikte ter döken öğrenciler derslerdeki seviyelerini ve eksiklerini daha rahat tespit etme şansı bulurlarken bundan sonra yine Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli Eğitim müdürlüğü desteği ile yapılacak diğer tüm deneme sınavları ile önceden hazırlanma ve eksiklerini görme fırsatı da yakalamış olacaklar.

Akyazı genelinde tüm orta okul 8 sınıf öğrencilerine gerçeğini aratmayan daha bir çok TEOG deneme sınavının yapılacağını bildiren Akyazı Belediyesi yetkilileri öğrencilerin ileriki yıllarda hedeflerindeki okulda okumalarına da büyük bir fırsat sağlayacak TEOG sınavı öncesinde her türlü desteği esirgemeden yapacakları ve TEOG deneme sınavları ile öğrencileri asıl sınava hazırlayacaklarını bildirdiler.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER