AK Parti Siyasetini Geleceğe Taşıyacağız

AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Gençlik Kolları Başkanı Adayı olarak açıklanan Yusuf Demir ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İnanmış, gece gündüz demeden bu kutlu dava için çalışan bir gençlikle AK Parti siyasetini geleceğe taşıyacağız. Ahlaki referansları güçlü, dava şuuruyla hareket eden AK Parti gençliği bizim gururumuzdur” dedi.

AK Parti Siyasetini Geleceğe Taşıyacağız
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Gençlik Kolları Başkanı Adayı olarak açıklanan Yusuf Demir’i makamında misafir etti. Gerçekleştirilen ziyarette Demir’e sürecin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu, davasına sahip çıkan bir gençlik ile Sakarya’da AK Parti’yi daha ileriye taşıyacaklarını vurguladı.

 

Ahlaki Referansları Güçlü

AK Parti’nin tüm teşkilatlarındaki birlik ve beraberliğin örnek alındığını kaydeden Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz; gençlik bu davanın tohumudur. İnanmış, gece gündüz demeden bu kutlu dava için çalışan bir gençlikle AK Parti siyasetini geleceğe taşıyacağız. Ahlaki referansları güçlü, dava şuuruyla hareket eden AK Parti gençliği bizim gururumuzdur” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Toçoğlu’na Teşekkür

Teşkilatın tüm kademelerine gösterdikleri destekler için Başkan Zeki Toçoğlu’na teşekkür eden Yusuf Demir ise, “Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sakarya’da AK Parti siyasetin en önemli isimlerindendir. Gençlik olarak örnek aldığımız, tecrübe ve birikimlerinden yararlandığımız Sayın Başkanımızın da destekleri ile çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2015, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER