AK Parti Serdivan'dan Emniyet'e Ziyaret

Ak Parti Serdivan İlçe Teşkilatı Polis Haftası münasebetiyle Emniyet Teşkilatı’na bir dizi ziyarette bulundu.

AK Parti Serdivan'dan Emniyet'e Ziyaret
banner3

İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri önce Serdivan İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Elyıldırım’ı makamında ziyaret etti. İlçe Başkanı  Osman Çelik ve Belediye Başkanı Yusuf Alemdar,  Serdivan’ın yaşanabilir bir cazibe merkezi olmasında  huzur ve güvenin sağlanmasındaki katkılarından dolayı İlçe Emniyet Müdürü Elyıldırım’a ve tüm emniyet mensuplarına teşekkür ederek polis haftalarını kutladı.
 İlçe Emniyet Müdürü Elyıldırım da Serdivan’ın daha güvenli ve huzurlu bir ilçe olması için çalıştıklarını belirterek, yapılan ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Yusuf  Alemdar’a, İlçe Başkanı Osman Çelik’e ve ekibine teşekkür etti.

Bir sonraki ziyaret İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’na gerçekleştirildi. Babadağı’nı makamında ziyaret eden  Başkan Osman Çelik, ‘’Emniyet mensuplarımız huzur ve güven ortamını sağlamak uğruna canlarını hiçe sayarak büyük bir özveri ve cesaretle bu görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyorlar, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yıldönümünde tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarının polis gününü kutluyor, aziz şehitlerimize rahmet, görevi başındaki teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve kolaylıklar diliyorum’’ dedi.
 İl Emniyet Müdürü Babadağı’da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Türk Emniyet Teşkilatı’nın yurtta huzur ve güvenliği sağlamak için son teknoloji araçları ve iyi eğitimli personeliyle hizmetlerine devam edeceğini belitti. Ziyaretlerininden dolayı Başkan Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER