Ak Parti Serdivan'a Bir Ziyarette İl Başkanı Uncuoğlu'dan

Yeni üyelerin kısa tanıtımı sonrasında Başkan Uncuoğlu bir konuşma yaptı. Konuşmasında ‘’Serdivan İlçe Yönetimi hayırlı olsun, yönetimi oluşturan tüm üyeleri tebrik eder başarılar dilerim. İlçe başkanı gibi yönetimi de genç ve dinamik bir ekipten oluşmuş. Bir başka nokta ise üyelerin sosyo ekonomik, kültürel ve mesleki bakımdan dengeli bir yönetim oluşturmuş.

Ak Parti Serdivan'a Bir Ziyarette İl Başkanı Uncuoğlu'dan
banner3

 

 Serdivan 100.000’i aşan nüfusu ve 75.000 seçmen sayısı ile sosyo ekomomik bakımdan gelişmiş bir ilçemiz. Bu ilçemizdeki nüfusun büyük bir kısmı  genç kardeşlerimizden oluşmakta.

Sakarya’nın  son bir yıldır bir Bakanı var. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Ayşe Nur İslam’ın yeni projelerin oluşturulması ve hayata geçmesi konusunda Sakarya’ya çok desteği oluyor. Bu desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 Muhalefet siyasi projeler üretemiyor, artık karikatürlerden medet umuyor. Yalan, fitne, komplo ile şiddeti destekliyor, ön yargıları kullanarak ütopik, süslü yalanlarla algı oluşturup halkı kandırmaya çalışıyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız her makamda olduğu  gibi Cumhurbaşkanlığı  makamında da Türkiye’nin dış politikada olan itibarını arttırdı. Artık Recep Tayyip Erdoğan meydanlarda olmayacak, Ak Parti de Anavatan Partisi gibi dağılıp çökecek diyerek ellerini oğuşturan ve hayaller kuran bir kesim var.  Milletin teveccühünü kazanmış partimiz,  Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu etrafında kenetlenerek parçalanmadan birlik içinde yoluna devam edecektir. Gevşemeden, rehavete kapılmadan daha çok çalışıp farklı metod ve söylemlerle tüm seçmene özellikle de genç seçmene ulaşmalı, vatandaşa Ak Partiyi doğru anlatmalıyız. Gerek yönetim kurulu üyeleri, gerek belediye meclis üyeleri ve gerek mahalle temsilcileri koordineli çalışarak, bulundukları mahalle ve sokağın kılcal damarlarına  ulaşıp, halkın nabzını iyi tutmalı, vatandaşımız yanında olmalıyız.  Halkın hissiyatı bizim için önemli. 2015 seçimleri 2023’ün anahtarıdır.

Yamalı bohçaya dönmüş Anayasa  yenilenmeli. 2015 seçimleri buyüzden önemli.

Mahalle yönetimleri güncellenmeli,  geçmişteki sandık kurulları iyi tahlil edilerek, yeni sandık kurullarını işin önemini kavramış kişilerden oluşturmalıyız.

Şubat ayında yapılacak İl kongremize Sayın Başbakanımız ve Bakanlarımız da katılacak. Kongremizi en güzel  şekilde, Ak Partiye, Sakarya’ya yakışır şekilde yapmalıyız.

Serdivan İlçe Teşkilatı çok  başarılı bir  kongre gerçekleştirdi, emeği geçen herkese teşekkür ediyor yeni yönetime başarılar diliyorum’’ dedi.

 

İlçe Başkanı Osman Çelik te Uncuoğlu ve yönetimine yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘’Sayın İl Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden  dolayı teşekkür ediyorum. Ak Parti Serdivan Teşkilatı olarak  Belediye Başkanımız sayınYusuf Alemdar ile  uyum içinde halkımıza hizmete devam ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi yine  ilçenin tüm sokak ve mahallerini dolaşarak tüm seçmenlere ulaşacağız, Allah’ın izniyle 2015 seçimlerinde Sakarya’dan 7 millet vekilini parlementoya göndereceğiz ‘’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER