AK Parti Adaylarından Başkan Dişli'ye Ziyaret

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Sakarya Milletvekili adayları Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Ali İnci, Recep Hacıeyüpoğlu ve Bilgehan Doğru Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

AK Parti Adaylarından  Başkan Dişli'ye Ziyaret
banner3

7 Haziran’da yapılacak seçimlerde Sakarya’dan 7 vekili Ankara’ya göndermek için yola çıktıklarını belirten AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, “Türkiye ve Sakaryamız için çok çalışacağız. Adaylarımızın çalışma programları belirlendi. Her aday bir ilçede 3’er gün kalacak. İlçe Başkanlarına da bu konuda büyük iş düşüyor.Seçim Koordinasyon Merkezlerini güçlendiren ilçelerdir.Bu açıdan sizin de desteğiniz bizim için önemli” dedi.

16 BELEDİYE BÜYÜK AVANTAJ

Milletvekili adaylarından Ali İnci ise tüm ilçe köy ve mahallelerde sıkı bir çalışmayla Sakarya’dan 7-0 yapacaklarını ifade etti.İnci, “16 belediyemiz var.Bir büyükşehir belediyemiz var.Bu büyük bir avantaj.Burada bulunan aday arkadaşlarımın hiç biri sıradan değil.”dedi. Milletvekili adaylarından Recep Uncuoğlu ise belediye başkanlarının bulunduğu ilçenin lokomotifi olduğunu ifade ederek, “Başkanlarımızın bizim yanımızda bulunmaları bile bir motivasyon oluşturacaktır. Siz zaten Sakarya’da sevilen bir başkansınız. Çalışmalarımızda sizin de desteğini bekliyoruz” diye konuştu. AK Parti ikinci sıra milletvekili adayı Mustafa İsen de “Biz birbirimizi tamamlayan bir ekibiz. Arkadaşlarımın hepsinin Ankara’da güzel hizmetler vereceğine inanıyorum” dedi.

DİŞLİ’DEN TAM DESTEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, “Sizin gibi birbirinden değerli adaylarımızı Ankara’ya göndermek için çok çalışıp, görevimizi yapacağız. Sandıktan güçlü bir oy almak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER