AK Gençlik'ten Boynukalın'a Ziyaret

Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yusuf Demir başkanlığında AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın’ı ziyaret etti.

AK Gençlik'ten Boynukalın'a Ziyaret
banner3

Yapılan çalışmaları anlatarak sözlerine başlayan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “ ‘AK Parti teşkilatlarında göreve geldiğimiz günden bu yana çok farklı alanlarda çalışmalar yürüttük. Sakarya’da elimizden geldiği kadar yenilikçi saha çalışmaları, kişisel gelişim, sosyal sorumluluk projeleri gibi çalışmalara imza attık. Siyaset akademisi derslerimizle genç arkadaşlarımızı yetiştirerek geleceğe hazırlıyoruz. Yeni Türkiye’nin biz gençlerin ellerinde şekilleneceğinin bilincindeyiz ve o doğrultuda çalışmalar yürüttük, yürüteceğiz. Yeni Türkiye heyecanını paylaşmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” dedi.
 

Demir, “Çok Güçlü Bir Sakarya”
 Seçim çalışmalarından bahsederek sözlerine devam eden Demir, “Seçim döneminde çok güçlü bir Sakarya olacak. 7 Haziran seçimlerinde Sakarya’da ayak basmadık yer bırakmayacağız. Milletimizin, partimize olan güveni sorumluluğumuzu arttırmaktadır. Biz bu sorumluluğun farkındayız. Bu inançla hareket ediyoruz. Haziran seçimlerine de bu anlayışla hazırlanmaktayız. İnşallah milletimizin desteğiyle Sakarya’da 7 güzel insanı sandıktan çıkabilecek en güzel sonuçla Ankara'ya göndermek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın, “Sakarya İl Gençlik Kollarının yapmış olduğu çalışmalardan memnunuz, Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve ekibinin daha birçok güzel çalışmalara imza atacağından eminim”
 dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2015, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER