AK Gençlerden İHH'ya Ziyaret

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yusuf Demir Başkanlığında İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şubesini ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Sekreteri Serkan Cerrahoğlu, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yedirenk Derneği Üyeleri katıldı.

AK Gençlerden İHH'ya Ziyaret
banner3

İHH’nın yaptığı faaliyetlerle takdir topladığını belirterek sözlerine başlayan Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “Nerede bir zulüm, nerede yardıma muhtaç biri, nerede bir mazlum varsa diline, rengine ve dinine bakmadan ilk yardım elini uzatan her zaman İHH olmuştur. Bu manada yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı tebrik ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum”dedi. Genel seçimlerin tüm dünyayı ilgilendirdiğini ifade eden Demir, “genel seçimler sadece Türkiye’yi değil bütün mazlum ve muhtaçları ilgilendiriyor. Mazlum ve muhtaçların beklentilerinin bilincinde olarak yorulmak nedir bilmeden çalışıp hep birlikte AK Parti bayrağını çok güçlü şekilde dalgalandıracağız.”ifadelerini kullandı.
İHH Sakarya Şube Başkan Yardımcısı Muhammet Muaz Özarslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf demir ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER