AGDAŞ'dan Eğitime Destek!

Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. Sakarya'da eğitime verdiği desteklerle ilgili bir basın bildirisi yayınladı.

AGDAŞ'dan Eğitime Destek!
banner3

AGDAŞ'ın eğitime desteği ile ilgili projesini anlatan açıklama şu şekilde ;

Çevreye ve topluma katkı sağlayan projeleri desteklemekte her zaman öncülük eden AGDAŞ,

2014 yılında hayata geçirdiği birçok sosyal sorumluluk projesini 2015 yılına taşımıştır.

 

Sakarya’da ilk kez AGDAŞ tarafından gerçekleştirilen Paylaşım Kumbarası projesi kısa süre içerisinde kamuoyunun takdir ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

 

3 Ayda 1500’e Yakın Kitap Toplandı

 

AGDAŞ eylül ayında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir paylaşım kumbarası oluşturmuş ve katılım gösterenler bu kumbarada, paylaşmak istedikleri kitapları ve oyuncakları paylaşmaktadırlar. AGDAŞ’ın projeyi başlatmasıyla Ada Alışveriş Merkezin’de bulunan paylaşım kumbarasında aralık ayı sonuna kadar birçok kitap ve oyuncak toplanmıştır.

 

AGDAŞ Topladığı Kitap ve Oyuncakları Teketaban Öğrencileri ile Paylaştı

 

2014 yılında gerçekleştirilen AGDAŞ Paylaşım Kumbarası projesinde, Ada Alışveriş Merkezi’nde toplanan 1.472 adet kitap ve 811 adet oyuncak, Karapürçek Teketaban İlköğretim Okulu’na teslim edilmiştir. Gerçekleştirilen etkinlikte, yılın en başarılı öğrencileri hediyelerini kendi elleriyle seçme fırsatı yakalamışlardır.

 

Proje Devam Edecek!

 

AGDAŞ önemli bir projeye imza atmıştır ama bu proje sadece AGDAŞ’ın değil, herkesin projesi olmalıdır. Paylaşım Kumbarası projesi şehirde daha da yaygınlaştırılmalıdır. Proje ne kadar çok yaygınlaştırılırsa o kadar değerli hale gelecektir. Bu değerli projeyi 2015 yılında da devam ettirmeyi düşünmekteyiz. Kumbarada toplanan kitap ve oyuncakları ihtiyaç sahiplerine iletmeye devam edeceğiz.

 

Sizler de paylaşmak istediğiniz kitap ve oyuncaklarınızı AGDAŞ Paylaşım Kumbarası’na atarak, bu değerli projeye katkıda bulunabilirsiniz.

 
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER