Ağabeyini öldürenin ağabeyini öldürdü

Sakarya’da dün gece işlediği cinayetten kısa bir süre sonra yakalanan zanlı, sağlık kontrolüne çıkarıldığı sırada soğukkanlı hareketleriyle dikkat çekti. Zanlının cinayetten sonraki ilk sözü ise ‘yakından çekmeyin kırışıklıklarım gözüküyor’ oldu. Öte yandan dün geceki cinayetin 2012’de işlenen başka bir cinayetle bağlantılı olduğu ortaya çıktı.

Ağabeyini öldürenin ağabeyini öldürdü
banner3

Dün gece Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde işlenen cinayet Sakarya polisi tarafından kısa bir süre sonra aydınlatıldı. Erenler Hacıoğlu Mahallesi’nde ikamet eden evli ve bir çocuk babası Musa Çamur, dün gece kendi işyeri önünde minibüs içerisinde kurşunların vücuduna isabet etmesi sonucu ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede ise tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Cinayetin ardından olay yerinden koşarak uzaklaşan saldırganın Burhanettin Ç. isimli kişi olduğunu belirleyen polis ekipleri, geniş çaplı araştırmaları sonucunda saldırganı kısa bir süre sonra olayın gerçekleştiği bölgenin yakınlarında yakaladı.

SAĞLIK KONTROLÜ SIRASINDA GÜLEREK POZ VERDİ
Yakalanan Burhanettin Ç., emniyetteki işlemlerinin ardından bugün sağlık kontrolü için Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Sağlık kontrolüne götürüldüğü sırada kendisini görüntüleyen basın mensuplarına gülerek poz veren zanlının cinayeti neden işlediniz sorusuna ise ‘çok yakından çekmeyin kırışıklıklarım gözüküyor’ diyerek cevap verdi. Soğukkanlı tavırlarıyla dikkat çeken zanlı, tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edildi.

AĞABEYİNİ ÖLDÜRENİN AĞABEYİNİ ÖLDÜRDÜ
Konuyu aydınlatan polis ekipleri, dün gece işlenen cinayetin 2012 yılında yine aynı bölgede işlenen başka bir cinayetle bağlantılı olduğunu ortaya çıkardı. Dün geceki cinayette hayatını kaybeden Musa Çamur ve kardeşi Muhammer Çamur, iki yıl önce Burhanettin Ç.’nin ağabeyi Cemalettin Ç.’yi öldürmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2015, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER