Adem Hocadan Özel Dua Gecesi

Erenler İlim Hizmet Vakfı Başkanı Adem Şener Hoca Efendi, Mahmut Efendi Hazretleri tarafından Sakarya’ya vekil olarak atanmasının 18. yılını cemaat üyeleri ile birlikte kutladı.

Adem Hocadan Özel Dua Gecesi
banner3

 

18 YIL GERİDE KALDI

Erenler İlim Hizmet Vakfı Başkanı Adem Şener Hoca Efendi, Sakarya’ya vekil olarak atanmasının 18. yılını cemaat üyeleri ile birlikte kutladı. Mahmud Efendi Külliyesi’ni dolduran kalabalık cemaat, bir kere daha Adem Hoca’yı sevdiklerini ve hizmetlerine destek olduklarını tüm Sakarya halkına göstermiş oldu.

MAHMUD EFENDİ’Yİ ZİYARET

12 Mart 1997 tarihinde Mahmud Efendi Hazretleri, hiçbir vekiline yapmadığını yaparak vekilini bizzat kendi elleriyle getirerek Mekke Mescidi’nde cemaate ilan etmişti. Mahmud Efendi Hazretleri, Adem Şener Hoca Efendi’yi defalarca da ziyaret etmişti. Adem Şener Hoca Efendi de en son 22 Mayıs 2013 Çarşamba günü kendisini ziyarete gelerek misafiri olan Mahmud Efendi Hazretleri’ni 8 Mart 2015 Pazar günü ziyaret ederek himmet ve dualarını aldı.

ŞEHİTLER İÇİN DUA GECESİ

Adem Şener Hoca Efendi, Erenler İlme Hizmet Vakfı bünyesindeki 9 adet Kur’an kursu, Mekke Mescidi Mahmud Efendi Külliyesi, Serdivan Buhara Camii gibi yerlerde 450 talebeyle birlikte hizmetlerine devam ediyor. Öte yandan büyük katılımlı dua geceleri düzenlemesiyle tanınan Adem Şener Hoca Efendi, Çanakkale şehitlerimiz ve tüm şehitler için de özel dua gecesi düzenliyor. Gecede Türkiye ve tüm İslam ülkelerinin felahı ve huzuru için dualar yapılacak. İslam’ın izzet ve şerefini canı pahasına korumuş aziz şehitlerimiz için eller Şehit Ebu Eyyub el- Ensari Hazretleri huzurunda Allah'a açılacak. Özel duaların yer alacağı bu program 21 Mart Cumartesi saat 20:30'da İstanbul Eyüp Sultan Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

 
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER