ADAY ADAYLARINDAN SGC'YE ZİYARETLER

AKP Milletvekili Aday Adayları İsmail Gündoğdu, Hilmi Atasever ve Hayri Çetinkaya Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler

ADAY ADAYLARINDAN SGC'YE ZİYARETLER
banner3

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Aday Adayı  İsmail Gündoğdu Sakarya’nın sorunlarını iyi bildiğini belirterek “ Birlik ve beraberlik içinde ilimizin refahı için çalışmayı hedefliyorum. Partimin gücünü Sakarya en güzel şekilde hissedecek.  Sakarya’nın  en yakın zamanda Türkiye’nin sayılı şehirleri arasında yer alacaktır” dedi.

AKP Milletvekili Aday Adayı Hayri Atasever “Ben bir hizmet yarışı için yola çıktım. Bize ne görev verilirse  partimin emrinde olmayı hedefliyorum. Aday gösterilir ve seçilirsem Sakarya’ya hizmet etmeyi hedefliyorum. Bunun için yeterli bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte Sakaryalılar’dan destek bekliyorum” şeklinde konuştu.

AKP Milletvekili Aday Adayı Melik Hayri Çetinkaya 23 yıllık eğitimci olduğunu belirterek “ Sakarya’ya siyasette yararlı olacağıma inandığım için bu yola çıktım.  Meslek hayatımdaki tecrübelerimi ilim için ülkem için kullanmak istiyorum. Sakarya’nın özellikle eğitim sorunlarının çözümüne katkı vereceğimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER