Adapazarı Tamam İnşallah

AK Parti Genel Merkez tarafından her ay yapılan Türkiye Geneli Teşkilat Performans Sisteminde, Adapazarı Gençlik Kolları geçen ay olduğu gibi bu ay da Türkiye birincisi oldu. Türkiye’de 919 İlçede ki Gençlik kolları arasında yapılan performans sisteminde bu ay 3 İlçe aynı puanla zirvede yer aldı.

Adapazarı Tamam İnşallah
banner3

Gençlik Kolları adına konuşan İlçe Gençlik kolları Başkanı Sinan Likos;”7 Haziran Türkiye
Genel seçimlerinden sonra çalışmayı bırakmayıp tüm yönetimimizle beraber özverili bir şekilde çalışmalarımıza devam ettik. Sahaya inip vatandaşlarımızla sohbet ettik, üye çalışmalarında bulunduk.Esnaf ziyaretlerinde bulunup hal hatır sorduk. Mahalle başkanlarımızla haftalık toplantılar düzenleyip mahallerimizle birebir bağlantı içersinde olmaya çalıştık.Programlar, etkinlikler düzenledik.Bizim bir hedefimiz, davamız var bunun için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.Danışma toplantımızda ifade etmiştik,geçen ay Türkiye  birincisi olduk ama önemli olan bu konumu korumak ve hep orada kalmak. Çok şükür bu ayda Türkiye birincisi olduk. Hedefimiz her zaman bu başarıyı korumak.” dedi.

Türkiye Genelinde her ay yapılan ve 919 ilçede ki gençlik kollarının katıldığı Teşkilat Performans sisteminde 3 ilçe birinciliği paylaştı. Genel merkez tarafından yayınlanan listede  Kocaeli-Kandıra, Sakarya-Adapazarı, Şanlıurfa-Haliliye ilçeleri 100’er puanla birinciliği paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER