Adapazarı Meclisinden Tramvay Teşekkürü

Adapazarı Belediyesi yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Gündem dışı söz alan AK Parti Meclis Üyesi Behlül Bayrak Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan tramvay projesinin şehre katacağı değere vurgu yaparak projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Adapazarı Meclisinden Tramvay Teşekkürü
banner3

Adapazarı Belediyesi Ocak ayı Meclis toplantısında gündem dışı söz alan Meclis  başkanvekili, AK Parti Meclis üyesi Behlül Bayrak Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce tarafından açıklanan Nostaljik Tramvay projesi için destek isteyerek teşekkür etti. Bayrak yaptığı konuşmada “Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız tarafından geçtiğimiz gün açıklanan Nostaljik Tramvay Adapazarımız sınırlarında yapılması şehrimiz için önemli bir artı değer. Hattın geçtiği bölgenin tamamı bizim sınırlarımız içerisinde. Sakaryanın kalbi olan Adapazarımız ve buradaki esnaf için artı değerlen katacak. Bölgedeki tüm esnafımız ve bizlerin bu noktada katkısı ve desteğini sunması göstermesi gerekiyor. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odamıza bağlı bölge esnafı ile bire bir de yaptığımız tüm görüşmelerde hazırlanan projenin bölgeye getireceği katkısının her biri farkında olduğunu görüyoruz. Bu noktadaki desteğimizi artırarak sürdürmeliyiz. Projede emeği geçen başta Büyükşehir belediye başkanımız ve herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bayrak’ın konuşmasını değerlendiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’da “Behlül beyin konuşmasında değindiği projenin dışında Sayın başkanımız Ekrem Yüce’nin açıkladığı SGK kavşağı projesi de Adapazarımız şehrimiz için oldukça değerli, önemli projeler. Her iki projede büyükşehirin yanındayız, desteğimiz tam. Büyükşehir Belediyemize ve başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
girdap
girdap - 3 hafta Önce

Pardon da siz neden yapmıyorsunuz kendi ilçenize tramvayı.Adı üstünde Sakarya Büyükşehir Belediyesi. Sakarya Adapazarı, Erenler, Serdivan'dan ibaret deyilki,Hizmetleri Büyükşehir yapacak siz ortalıkda adamız diye dolaşacaksınız.yazık

SIRADAKİ HABER