Adapazarı Meclisi Saygı Duruşu ile Açıldı

Adapazarı Belediye Meclisi Eylül ayı meclis toplantısı Dağlıca’da hayatını kaybeden askerlere saygı duruşu ile başladı. Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın Başkanlığında yapılan toplantıda 11 gündem maddesi görüşüldü.

Adapazarı Meclisi Saygı Duruşu ile Açıldı
banner3

Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, gündem dışı yaptığı konuşmada Dağlıca’da askere yönelik yapılan terör saldırısını kınayarak şehitlerin ailesine başsağlığı ve sabır diledi. Meclisi 1dakikalık saygı duruşu ile başlatan Aydın, “Ülke olarak zorlu günlerden geçiyoruz. Bu günleri ancak birlik ve beraberliğimizle atlatacağız.”dedi.

 

Mecliste 2015 yılı Gelir tarifesinin İmar Harçları da görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi. Gelir harçları ile ilgili açıklama yapan AK Parti Meclis Üyesi Evren Çakırsoy ve MHP’li meclis üyesi Mehmet İr, gelir tarifelerini hazırlarken hem vatandaşı hem de belediyeyi düşünerek hareket ettiklerini ifade etti. Çakırsoy bir çok kalemde indirime girdiklerini ifade ederek, gelir harçlarını hazırlarken bize yardımcı olan belediye birim müdürlerine de teşekkür ediyoruz”dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER