ABHAZFED, Sakarya'da

Sakarya Abhaz Derneği’ne gelen Abhazfed Genel Başkanı R. Cengiz Koç ile Abhazfed Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Atilla Sağım, bir takım ziyaretlerde bulundu.

ABHAZFED, Sakarya'da
banner3

Abhaz Derneği’nin 1. Kuruluş Yıldönümü

Türkiye Abhaz Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Cengiz Koç, beraberindeki Abhazfed Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Atilla Sağım ile birlikte Sakarya Abhaz Derneği’ni ziyaret etti. Abhazfed yöneticileri ziyarette, derneğin 22 Şubat Pazar günü saat: 17.00’de Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Sakarya Abhaz Derneği’nin 1. Kuruluş Yıldönümü” etkinliği ile ilgili Dernek Başkanı Oral Kobaş ve Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette; SAD Genel Sekreteri Zeynep Can, Dış İlişkilerden Sorumlu Bşk. Yrd. Ercan Başnuh, Recai Mutlu ve Ercai Pınar’da hazır bulundu.

 

Abhazfed, Sakarya Medyasıyla buluşacak

Abhazfed Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Atilla Sağım, ziyarette ayrıca 22 Şubat Pazar günü sabahı Elagant Resturant’ta saat: 10.00’de düzenlenecek olan Türkiye Abhaz Dernekleri Federasyonu ile Sakarya Abhaz Derneği Yöneticilerinin geniş katılımlı Medya buluşması ile ilgili de derneğin Basın komisyonuna bilgi verdi.

 

OSM’de Metin Aşoğlu’nun sergisinde

Dernekte gerçekleşen toplantı sonrasında, Türkiye Abhaz Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Cengiz Koç, Abhazfed Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Atilla Sağım, Abhazfed Genel Sekreteri Ülkü Yıldız ve Sakarya Abhaz Derneği Medya ve Halkla İlişkiler Başkanı Kayhan Erdal Bağlan ve Sakarya Abhaz Derneği Medya Sorumlusu Levent Candan ile birlikte, Sakaryalı Abhaz Ressam Metin Aşoğlu’nun Ofis Sanat Merkezi’nde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında açtığı ‘Renklerin Dansı’ adlı resim sergisini de ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER