54. Cadde Serdivan'ın Markasını Artıracak!

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Nisan ayı olağan meclis toplantısının açılışında Salı günü yaşanan terör olayını kınadı.

 54. Cadde Serdivan'ın Markasını Artıracak!
banner3

Milletimiz bu tür olaylara asla prim vermez ve gereken cevabı verir

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet ailesine de sabır dileyen Alemdar şunları söyledi; “Buradan bir kez daha terörü ve teröristleri destekleyenleri lanetliyoruz. Bu vatan hainliğini, memleketimizi geldiği noktadan nereye götürmek istediklerini biz de, milletimiz de yakından görüyoruz. Bunlar planlı ve programlı olaylar. Milletimiz bu tür olaylara asla prim vermeyecek ve hakkından gelecektir. Belediye Meclisimiz olarak biz terörü bir kez daha lanetliyor, Şehit Savcımız Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

54. Cadde İçin Her Şey Hazır

Serdivan Belediyesi’nin vizyon projesi 54. Cadde için Başkan Yusuf Alemdar’a ve encümene yetki verildi.

Serdivan Belediyesi Nisan Ayı olağan meclis gündeminde Serdivan Belediyesi’nin vizyon projesi olan 54. Cadde’nin ihalesi için Başkan Yusuf Alemdar’a ve encümene yetki verilmesi de görüşüldü ve yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Başkan Alemdar, 54. Cadde’nin Serdivan’ın var olan marka değerini daha da yukarılara taşıyacağını ifade ederek; 54. Cadde ile sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda önemli bir hizmetin daha kazandırılacağını belirtti. Yusuf Alemdar, projenin hazırlık aşamasının tamamlandığını da ifade ederek Mayıs ayı içerisinde ihaleye çıkılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER