banner28

5 Yıl Önce Hayatları Karardı

Yaklaşık 5 yıl önce uğradığı gasp saldırısı sonucunda felç kalan Cemal ve oğlunun hastalığına üzülerek felç kalan baba Mehmet Derbeder'e bakan Kader Derbeder, yetkililerden yardım istedi.

5 Yıl Önce Hayatları Karardı
banner3

Felçli Eşi ve Çocuğu İçin Yardım Bekliyor..

5 yıl önce babasının bir alacağını tahsil etmek üzere Adapazarı'ndan İstanbul'a giden ve tahsil ettiği 125bin lira ile gaspçılarla karşılaşan 34 yaşındaki Cemal Derbeder, parasını gaspçılara vermek istemeyince darp edildi. Kafasına poşet geçirilen Derbeder yol kenarına atıldı. Aynı gece yarısı bulunan Derbeder, hastanede tedavi altına alındı ancak 6 ay boyunca yoğun bakımda kaldı ve felç kalmaktan kurtulamadı. Baba Mehmet Derbeder ise oğlunun acısına dayanamayarak felç kaldı. Oğlu ve eşine yaklaşık 5 yıldır evinde bakan anne Derbeder, dayanacak gücü kalmadığını ifade ederek yetkililerden yardım istedi.

Oğlu Cemal'in hastanede kaldığı dönemde kötü muamele gördüğünü iddia eden Anne Kader Derbeder, gencin 4 ay boyunca ölümü bekleyen kanser hastalarının yanına alındığını daha sonra ise hastaneden çıkarıldığını belirtti. Kötü muamele sonrasında vücudunda büyük yaralar oluşan Cemal Derbeder'in bu yaraların tedavisi için ise ciddi düzeyde nakdi yardıma ihtiyacı var. Yetkililerden kendilerine yardımcı olmalarını isteyen Kader Derbeder, iki felçli hastaya baktığı için çalışamadığını ve geçim sıkıntısı yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Aileye yardim etmek isteyenler icin

Adres :Yahyalar mah Ankara cad 77/4 
Adapazari- Sakarya 

Nakdi yardımlarınız için IBAN NO TR 670001200153200001100719 
HALKBANK 
Kader Kocatürk Derbeder 

Kader Derbeder
Tel :05388222161

      

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER