15 Temmuz Bayrağına Aşık Bir Milletin Destanıdır

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Gününün üçüncü yılında açıklama yapan Milletvekili Atabek, “15 Temmuz; ülkesine, bayrağına aşık bir milletin destanıdır. Ne milletine kurşun sıkma cüreti gösteren teröristleri ne de o kurşunlara göğüs geren kahramanları unutmayacak, unutturmayacağız” dedi.

15 Temmuz Bayrağına Aşık Bir Milletin Destanıdır
banner3

‘Mücadele Sonuna Kadar Sürecek’

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümünde bir açıklama yaptı. Devletin içinde yapılanan hain güruhun başlattığı ayaklanmayı milletin ferasetinin engellediğini belirten Milletvekili Atabek, “Vatanımıza göz dikenlere karşı Türkiye Cumhuriyeti Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla sokaklara çıkan milletimiz, 15 Temmuz’da tarih yazdı. Milletimizin feraseti sayesinde, yaptıkları hain planlar sonucu devletin içine sızan örgüt deşifre oldu. FETÖ’ye karşı mücadele hukuk yoluyla sonuna kadar sürecektir” şeklinde konuştu.

‘Teröristleri de Kahramanları da Unutmayacağız’

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, açıklamasının devamında, “15 Temmuz; ülkesine, bayrağına aşık bir milletin destanıdır. İstiklali için yaşayan, değerleri için hiç çekinmeden ölüme yürüyen bir milletin destanıdır. Ne milletine kurşun sıkma cüreti gösteren teröristleri ne de o kurşunlara göğüs geren kahramanları unutmayacak, unutturmayacağız. Bu duygu ve düşünceler ile birlikte 15 Temmuz’da şehadet şerbeti içen kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER