Eski İl Başkanından AK Parti’ye Aday Tepkisi
Reklam

Eski İl Başkanından AK Parti'ye Aday Tepkisi

Ekrem Yüce'nin aday olmasına tepki gösteren eski İl Başkanı Terzioğlu, "Önce Sakarya'ya soruyorlar 'Kimi istersin?' diye... sonra da tam tersini yapıyorlar. Yerelde de genelde de aynı. Çünkü Sakarya sesini çıkarmıyor, çıkaramıyor" dedi.

26 Kasım 2018 - 21:21
Reklam

AK Parti Sakarya eski İl Başkanı Davut Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce olduğu öğrenildikten sonra konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. AK Parti Genel Merkezinin kararına tepki gösteren Terzioğlu, temayül yoklaması ve anketlerin sonucuna göre değil; tam tersine göre hareket edildiğini ifade etti.

Terzioğlu'nun paylaşımları şu şekilde;

Sakarya yine ters köşe oluyor.

Önce Sakarya'ya soruyorlar 'Kimi istersin?' diye... sonra da tam tersini yapıyorlar. Yerelde de genelde de aynı. Çünkü Sakarya sesini çıkarmıyor, çıkaramıyor.

Kanun hükmünde kararname gibi bir şey oldu. 31 Mart'ta halkın onayına sunulacak.

Ankara'dan bakıldığında Sakarya çantada keklik mi gözüküyor? Oysa bende avcılık da var. Ankara'ya gidip Sakarya'ya baktığımda adam gibi adamların yaşadığı bir şehir olarak görüyorum. Demek ki hangi gözle bakıldığına bağlı.

Biz, müzik aleti miyiz ki yapılan akorta göre ses çıkartalım?

Bu haber 1218 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Kadir Ak
  2 ay önce
  Davut bey ne kadar da doğru söylemiş. Yeter artık biraz da halka, temayül e önem verin. İlla Sakarya yı kaybettikten sonra mı aklınız başınıza gelecek.
 • sercan
  2 ay önce
  hey allahım ya..seni de kimse istemiyordu ama bir ilin il bşkanı oldun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raketlerin Madalya Sevinci
Raketlerin Madalya Sevinci
TÜBİTAK BİLGEM'den Uygulamalı Eğitime Destek
TÜBİTAK BİLGEM'den Uygulamalı Eğitime Destek