banner28

Ülke Ekonomisi İçin Üretmeye Devam Ediyoruz!

KHK Kapsamında Devlete geçerek Kayyım’a devredilen Özlem Çelik fabrikası Fabrikanın faaliyetlerine devam ettiğini, Sakarya ve Ülke üretimi için yeniden yapılanarak ekonomiye destek vermek amacı ile çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.

Ülke Ekonomisi İçin Üretmeye Devam Ediyoruz!
banner3

Fabrika yetkilileri konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı;

KAMUOYUNA DUYURU

 

Şirketimize, Sakarya 2. Sulh Ceza Mahkemesinin 04.08.2016 tarih ve 2016/2690 sayılı kararı ile ‘Kayyım’ atanmıştır. Daha sonra yine aynı mahkemenin 2016/3457 sayılı kararı ile kayyım yetkisinin ‘ Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna –TMSF’ devredilmesine karar verilmiştir. Şirketimiz halen TMSF tarafından yetkilendirilen kayyım tarafından yönetilmektedir. ‘’Özlem Çelik Büro Mobilyaları Tic. Ltd. Şti’’ tüm faaliyetlerine sorunsuz olarak devam etmektedir.

Şirketimiz yeni anlayışımızla üretimine ağırlık vererek yeniden yapılanma ve büyüme sürecine girmiş bulunmaktadır. Bu süreçte tüm gücümüzü ekonomimize destek vermek için kullanacağız. Ülkemize ait olan fabrikamızın bu yolla ülkemize yeni katma değerler yaratacağı düşüncesi ile göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

                                                                                                                                                                                        Saygılarımızla,

TMSF Yetkili Kayyım Heyeti

Bu Bir İlandır.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2016, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER