SESOB 38. Olağan Genel Kurulu 03 Mayıs'ta Gerçekleşecek

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB)38. Olağan Genel Kurulu 03 Mayıs 2014 Cumartesi Saat 11:00 da Hanedan Tesislerinde gerçekleştirilecektir.

SESOB 38. Olağan Genel Kurulu 03 Mayıs'ta Gerçekleşecek
banner3

Meslek Odası Genel Kurullarımız Demokratik ve Şeffaf Bir Şekilde Gerçekleşmiştir

2014 yılı Ocak ayı itibari ile başlayan meslek odası genel kurullarımız yaklaşık üç ay gibi bir sürede sonuçlanmış ve tüm meslek odası yöneticilerimiz dört yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmalar ve faaliyetler hakkında üyelerine hesap vermiştir.

Demokratik ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilen genel kurullarımız birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanmıştır.

-Yeni Meslek Odası Yönetimlerimiz İle Yolumuza Devam Ediyoruz
Birliğimize bağlı 73 meslek odasının gerçekleştirdiği genel kurullar sonrasında 9 meslek odasında fesih kararı alınmış, 1 odamız kayyum sürecine kalmış ve 1 odamızın kapanması konusunda mahkeme süreci devam etmektedir. 14 meslek odası başkanımızın değiştiği seçimler sonrası 38. Dönemde yolumuza 62 meslek odası ile devam etmekteyiz.
Teşkilatımız sahip olduğu yeni yönetimi ile önümüzdeki dönemde esnaf ve sanatkarlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam edecektir.

-Alişan, “Şimdi Esnaf ve Sanatkarlarımıza Hesap Verme Zamanı Bizde”
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan SESOB 38. Olağan Genel Kurulu öncesi yaptığı açıklamada, “Üç ay boyunca tüm meslek odalarımız genel kurullarını gerçekleştirerek esnaf ve sanatkarlarımıza olan sorumluluklarını yerine getirmişlerdir.Şimdi sorumluluğunu yerine getirme ve esnaf ve sanatkarlarımıza hesap verme zamanı bizdedir.

Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz 38. Olağan Genel Kurulumuzda 2010 yılından beri esnaf ve sanatkarımız için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve düzenlediğimiz faaliyetler anlatılacaktır.

Bugüne kadar tüm faaliyetlerimizde teşkilat olarak bizler her zaman el ele gönül gönüle çalıştık. Her projemizde ortak akıl ve mantık içerisinde istişareler gerçekleştirerek esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet yolumuza devam ettik. Bu vesile ile bu süreçte emeği geçen Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu üyelerimize, Meslek Oda Başkanlarımıza ve meslek oda yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

Ümidimiz 38. Dönemde de esnaf ve sanatkarlarımıza yeni projeler ve çalışmalar ile daha kaliteli hizmet vermektir.  Bayram havasında gerçekleşecek olan 38. Olağan Genel Kurulumuzun şimdiden tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını diliyor, tüm seçmenlerimizi genel kurulumuza davet ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2014, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER