SATSO Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı. Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından düzenlenen bütçe yemeğinde meclis üyeleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

SATSO Ailesi Büyümeye Devam Ediyor
banner3

Ramada Otel’de düzenlenen ve ev sahipliğini Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve SATSO Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ ’un yaptığı, Bütçe yemeğine Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş da onur konuğu olarak iştirak etti.

Konuklara hoş geldiniz konuşmasını yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmasında şunları dile getirdi:

“Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2016 yılı gelir ve gider Bütçesi meclis üyeleri tarafından 8 milyon 738 bin 509 TL ile oylanarak kabul edildi. Meclis üyelerime teşekkür ediyorum. Sakarya’mızın geleceği için hayata geçirdiğimiz çalışmalarda bizlerle birlikte olduğunuz için, gerek meclis gerekse komite toplantı ve kararlarınızla şehrimiz ekonomisine değer kattığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası mensupları bu şehrin eşrafıdır, kanaat önderleridir. Sakarya’mızda aidiyet kültürünü daha da kuvvetlendirmek zorundayız. Çağın şartlarına uyarak kendimizi yenilemeliyiz. Sürekli güncellemeye kendimizi hazırlayarak Sakarya’mızın büyümesi ve gelişmesine bizler yön vermeliyiz. Fizik kuralıdır; boşluklar doldurulur. Boşluk bırakma lüksümüz yok. Ben şehrimiz iş dünyasında bu başarıyı kazanacak bir nitelik görüyor; Gelecek Sakarya’mızındır inşallah… SATSO Ailemiz büyümeye devam ediyor. Toplam ve faal üye sayılarımız, şirket sayılarımızda artış görünmektedir.  Sunumda da rakamları görebilirsiniz Anonim Şirket sayımızda

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER