'Sakarya'yı Geleceğe Birlikte Hazırlayacağız'

SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarımızla ortak çalışmalara imza atıyoruz. Paydaşlarımızla yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. İnşallah SATSO ile Sakarya’mız için güzel hizmetlere imza atmaya devam edecek, sanayicilerimize, esnafımıza, iş adamlarımıza desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

'Sakarya'yı Geleceğe Birlikte Hazırlayacağız'
banner3

Başkan Akgün Altuğ ise genç, dinamik ve aktif bir yönetim kurulu oluşturduklarını belirtti.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yeni SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu, yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi.  

 

Ticaret ve sanayiye katkı

Başkan Akgün Altuğ, “Heyecanlı bir seçim sürecini geride bıraktık. SATSO üyelerimiz beni ve ekibimi bu göreve layık gördüler. Genç, dinamik ve aktif bir yönetim kurulu oluşturmaya özen gösterdik. Yöntemimde çeşitli meslek odasından temsilcilerimiz bulunuyor. Hedefimiz önce üyelerimizin istekleri doğrultusunda şehrin ekonomisi için çalışmalar gerçekleştirmektir. Bir diğer öncelikli hedefimiz ise ülkemizin ticaret ve sanayisine katkı sağlayacak işler üretmektir” ifadelerini kullandı.

 

Hizmete devam

Yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “SATSO şehrimiz sanayi ve ticaret hacminin artmasına katkı sağlayacak önemli bir kurum. Büyükşehir Belediyesi olarak gerek iş dünyası gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla ortak çalışmalara imza atıyoruz. Paydaşlarımızla yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. SATSO’nun yeni yönetiminde çok kıymetli iş adamlarımız var. Şehrimiz için hep birlikte çalışmalıyız. İnşallah SATSO ile Sakarya’mız için güzel hizmetlere imza atmaya devam edecek, sanayicilerimize, esnafımıza, iş adamlarımıza desteklerimizi sürdüreceğiz” diye belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER