banner28

Sakarya Giad'dan Başkan Toçoğlu'na Ziyaret

Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir olarak müteşebbis ruhu harekete geçirecek önemli çalışmalarımız oldu. Genç, dinamik, zamanı okuyan, cesur ve genç girişimci adaylarımız için elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Giad'dan Başkan Toçoğlu'na Ziyaret
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Genç İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında misafir etti. Ziyarette dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Korkmaz, “Derneğimize kayıtlı yaklaşık 100 üyemiz var. Kısa süre önce faaliyetlerimize başladık.  Türkiye genelinde 100’e yakın şubemiz var. Şehrimizin ticaret hacmini geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

 

Sosyal Projelere Katkı

Başkan Toçoğlu, “Genç girişimlerimiz sosyal projelere katkı sağlamalılar. Kadın girişimcilerin daha aktif faaliyetlerde bulunmaları için derneklerin bu yönde çalışmalar yapmaları da önemli. Genç girişimciler konusunda da gerekli eğitsel çalışmalar gerçekleştirilmeli. Bu konuda yeni modeller geliştirilebilir. Ülkemizin geleceği adına genç girişimcilerin sorumluluğu oldukça yüksek. İnşallah derneğiniz de genç girişimcilerin yetişmesine öncülük eder” diye konuştu.

 

İş Ahlakı Vurgusu

Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak girişimcilik fikrinin gelişmesi için ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’nde 11. dönemi geride bıraktık. Müteşebbis ruhu harekete geçirecek önemli çalışmalarımız var. Genç, dinamik, zamanı okuyan, cesur ve genç girişimci adaylarımız için elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz. Gençlerimiz girişimcilik faaliyetlerini sürdürürken iş ahlakından da ödün vermemeliler. İnşallah önümüzdeki süreçte derneğimizle de örnek çalışmaları hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 07:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER