banner28

OTOPRATİK SAKARYA’DA

Temel araç bakımı konusunda ülke devlerinden olan OtoPratik, Öztürkler Otomotiv farkıyla Sakaryalı vatandaşların hizmetine sunuldu. OtoPratik, Erenler Uluyol Caddesi üzerinde faaliyete başladı.

OTOPRATİK SAKARYA’DA
banner3

Türkiye’nin en büyük araç bakım servislerinden biri olan OtoPratik, artık Sakarya’da da hizmet veriyor. Öztürkler Otomotiv’in girişimleriyle Sakarya’da kurulan OtoPratik, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği bir mağazalar zinciri olarak biliniyor. Türkiye’nin 33 ilinde şubeleri bulunan OtoPratik, Sakarya’da ilk ve tek bayiini Öztürkler farkıyla hizmete sundu.

Sahip olduğu Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik pazarında lider firma konumunda olan Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından oluşturulan OtoPratik’in Sakarya bayii, Erenler Yeşiltepe Mahallesi Uluyol Caddesi üzerinde Lukoil Petrol yanında hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Öztürkler Otomotiv Yetkilisi Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu, “Alanında en iyi hizmeti Sakaryalı vatandaşlarımıza sunma gayretinde olan Öztürkler Otomotiv olarak, araç bakımı konusunda Türkiye’nin lider firmalarından olan OtoPratik’i Sakarya’ya kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Binek ve hafif ticari araçların temel bakım hizmetlerini vereceğimiz mağazamızda en kaliteli hizmeti kısa sürede ve uygun fiyata müşterilerimize sunmak için tüm vatandaşlarımızı Erenler’de bulunan yeni iş yerimize bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Kılıc
Ömer Kılıc - 3 ay Önce

Çok iyi olmuş hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER