banner28

NetMedya'dan Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyasına Büyük Destek: %50 İndirim!

SATSO tarafından başlatılan kampanyaya destek olduklarını belirten NetMedya İmtiyaz Sahibi İbil; şirketimize bağlı bulunan MedyaRota.Com, Kent Ekonomi Dergisi ve Sakarya Kent Gazetesi’nin reklam fiyatlarında %50 indirime giderek ‘Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Varız!’ diyoruz

NetMedya'dan Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyasına Büyük Destek: %50 İndirim!
banner3

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)’nin başlattığı, şehrimizde SATSO ve STB’nin öncülük ettiği Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası’na bir destek de NetMedya Ltd. Şti.’den geldi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan şirket yetkilisi Muhammed Talha İbil, “Ülkemizin ekonomik olarak sıkıntılı günlerden geçtiği bu zamanlarda herkes elini taşın altına koymalı” dedi.

%10 Değil %50 İndirim!

TOBB’un başlattığı %10 indirim kampanyasından daha fazla indirim yapacaklarını belirten İbil, “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyasını destekliyoruz. SATSO, biz üyelerinden %10 indirim talep etti; ancak biz şirketimize bağlı bulunan MedyaRota.Com, Kent Ekonomi Dergisi ve Sakarya Kent Gazetesi’nin reklam fiyatlarında %50 indirime giderek ‘Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Varız!’ diyoruz. Yılbaşına kadar tüm yayın organlarımızda indirim kampanyamız sürecek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER