banner28

Yeni Eğitim Yılında Hasarlı Bina Sorunu Kalmayacak

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Bakırtaş, "Hasarlı bina konusunda süren çalışmalar var. Önümüzdeki eğitim yılında hasarlı bina diye bir sorun olmayacak" dedi.

Yeni Eğitim Yılında Hasarlı Bina Sorunu Kalmayacak
banner3

Ziya Cevherli'nin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atanmasından sonra yerine Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendiren Coşkun Bakırtaş, MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'e ziyarette bulundu. Daha önce Sakarya İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan Bakırtaş, görevlendirildiği ilçenin eğitim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Paydaşlarla Koordineli Çalışacağız

Öğretmenler, öğrenciler, veliler ve basın camiasıyla koordineli bir şekilde çalışacaklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, "İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları geçmiş dönemde olduğu gibi artarak devam edecek. Sorumluluğumuz altında olan çocuklar hepimizin. Bu çocuklar, gelecekte ülkemizi yönetecekler. Dolayısı ile eğitimin yöneticileri olarak bizler üzerimize düşeni mesai kavramı olmaksızın yerine getireceğiz. Basın ve diğer paydaşlarımızla da koordineli bir şekilde çocuklarımızın eğitimi için çalışacağız" dedi.

Hasarlı Bina Sorunu Olmayacak

Bir dönem gündemi uzun süre meşgul eden hasarlı binalar konusunda önemli adımların atıldığını ifade eden Coşkun Bakırtaş, "Çocuklarımızın eğitim aldığı mekanların güvenli olması bizim öncelikli konularımızdan bir tanesi. Bu konuda daha önce atılmış adımlar var. Biz de bazı çalışmalar yaptık. Önümüzdeki eğitim yılında hasarlı bina diye bir sorun olmayacak. 2 eğitim yılı içerisinde ise Adapazarı'nı eğitim tesisi ihtiyacı da kalmayacak" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER