banner28

Yedirenk Eğitim Programı Düzenlendi

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği  UDEF’in  (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu) hazırladığı Uluslararası Öğrenciler Eğitim Programına 27 ülkeden 30 öğrenci ile katıldı.

Yedirenk Eğitim Programı Düzenlendi
banner3

Uluslararası Öğrenciler Eğitim Programı Sakarya’nın yanı sıra  Adana, Ağrı, Sivas, İzmir, Yalova, Gaziantep, Çanakkale, Balıkesir, Giresun, Kütahya, Mihmandar ve İstanbul UÖD’lerden 45 Ülkeden 90 Uluslararası Öğrenci ile gerçekleştirildi.

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği  Başkanı Mehmet Ali Akpınar, Sakarya Üniversitesinde Öğrenim gören Suriyeli Uluslararası Öğrenci kardeşimiz Muhammed’in Kur’an-i Kerim tilavetinin ardından Federasyon Başkanımız Mehmet Ali Bolat UDEF misyonu üzerine seminer gerçekleştirdi. Akabinde Muhittin Yıldırım hocanın “Muhtasar Temel Çalışma Esaslarımız” semineri ile devam etti. Program Akşam Uluslar arası Öğrencilerin havuz keyfi ile nihayet erdi.
Uluslararası Öğrenciler Eğitim Programının ikinci günü Düşünce Koçu Münir Arıkan’ın “Gelecek Nasıl Bir İnsan Bekliyor” semineri ile Uluslar arası Öğrencilere geleceğe dair ip uçları ve sıradanlığı aşmanın yolları vb. konuları anlattı. Oldukça verimli geçen kampımızın sonunda Uluslararası Öğrenciler Eğitim Programına katılan öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirildi dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER