banner28

Yazar Selim Gündüzalp Öğrencilerle Buluştu

Adabilim Okulları Öğrenci – Yazar buluşması etkinlikleri kapsamında Yazar Selim Gündüzalp ile buluşarak ‘Anne Bana Kur’anı Anlat’ ve ‘Deyim Öyküleri’ kitabı üzerine söyleşi gerçekleşirdi.

Yazar Selim Gündüzalp Öğrencilerle Buluştu
banner3

Boş Bardak Taşmaz

Söyleşi Adabilim Okulları konferans salonunda iki ayrı grup halinde ilkokul öğrencilerinin katılımıyla yaklaşık iki saat sürdü. Soru cevap şeklinde ve samimi bir havada geçen söyleşide yazar Selim Gündüzalp, öğrencilerin nasıl yazar olduğu soruları üzerine “Boş bardak taşmaz, insan da bir bardak gibidir. Bu bir süreç okuya okuya belli bir noktaya geliyorsunuz. Kitap yazmakta bu dünyada yaşadığımızın bir işareti, fanilik duygusunun bir yansıması olabilir. Aslında utangaç bir mizacım var, ortalarda çok görünen bilinen bir insan olmayı istememiştim.” dedi.

 

Programlar Devam Edecek

Sınıf öğretmeni Muhammed Avcı, “Yazarımız vermiş olduğu yararlı bilgilerle, öğrencilerimize bambaşka bir ufuk açtı. Kendisine ziyaretinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Okulumuz bu tür programlar ile öğrencilerimizin gelişimine önemli katkı sağlıyor, inşallah önümüzdeki günlerde bu tür etkinliklerimiz farklı konularla devam edecek” dedi. Söyleşi sonunda ise öğrenciler yazar ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek kitaplarını imzalattılar.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER