Vali Büyük'ten Teşekkür Belgesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, bu yıl 10.su düzenlenen Uluslararası Halk Oyunları Festivali için ilimize gelen Ukrayna ekibini ağırlayan Sabihahanım Ortaokulu Velilerine Vali Mustafa Büyük “Teşekkür Belgesi” ve

Vali Büyük'ten Teşekkür Belgesi
banner3

Ukraynalı çocukları evlerinde ağırlayan veliler, misafir öğrencilerle kendi çocuklarının güzel arkadaşlık kurduklarını belirterek, bir hafta boyunca farklı ve hareketli günler geçirdiklerini söylediler. Vali Mustafa Büyük’ün gönderdiği Teşekkür Belgelerini velilere takdim eden Sabihahanım Ortaokulu Müdürü Hamza Kaya, Ukraynalı misafirlerini geleneksel Türk Misafirperverliğinin en güzel örnekleriyle ağırlamaya özen gösterdiklerini söyledi. Ukraynalı ekibin ilimizde olduğu süre içinde mihmandarlık görevini üstlenen Sabihahanım Ortaokulu Müdür Başyardımcısı Servet Türkmen, Ukraynalı ekibin ilimizden çok güzel hatıralarla ayrıldığını belirtti.

Vali Mustafa Büyük’ün gönderdiği teşekkür belgelerini okul müdürü Hamza Kaya’nın elinden alan Sabihahanım Velileri, Ukrayna ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, önümüzdeki yıllarda bu anlamlı göreve yine hazır olduklarını kaydettiler.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2014, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER