Türkiye Şampiyonu Annenin Şampiyon Çocukları

Bahçelievler Gazi İlkokulu 3-İ sınıfının ikiz öğrencileri Ceylin ve Ecrin Çokhamur kardeşler Wushu sporunda madalyaya doymuyor.

Türkiye Şampiyonu Annenin Şampiyon Çocukları
banner3

    Daha öncede yapılan şampiyonalarda birçok madalyaya sahip olan ve Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan ikiz öğrenciler en son 14 Şubat tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasında Ecrin Çokhamur 2 Altın 1 Bronz madalya,Ceylin Çokhamur ise 1 Altın 1 Gümüş madalya alarak Türkiye Şampiyonu oldular ve Milli Takıma girmeye hak kazandılar. Önümüzdeki aylarda Avrupa ve Balkan Şampiyonalarına katılacak olan ikizlerimiz, Ülkemizin ve Sakaryamızın adını duyurmak için mücadele edecekler.

 

Şampiyon ikizlerin antrenörlüğünü ise kendileri gibi şampiyon olan anneleri Emel Çokhamur yapıyor. Şampiyon ikizlerin şampiyon annesi Emel Çokhamur daWushu 2016’da Taichiguan ve Kılıç dalında 2 birincilik alarak Türkiye Şampiyonu oldu.

 

Bahçelivler Gazi İlkokulu MüdürüFeramuz Koşar,şampiyon öğrencilerini ve şampiyon annelerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER