banner28

Tes-iş'te 'Saçma Sapan' Söyleşi

Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi Toplumsal Hizmet Kulübü Saçma Sapan Şarkısı ile Youtube’ta yüz milyon’dan fazla kez izlenerek ün kazanan Emir Şamur ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

Tes-iş'te 'Saçma Sapan' Söyleşi
banner3

Okulda çok büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılanan Emir Şamur söyleşi sonunda sevilen parçası Saçma Sapan şarkısını öğrencilerle birlikte söyleyerek onlarla bol bol fotograf çektirdi.

Emir Şamur; Toplumsal Hizmet Kulübünün çalışmalarını sosyal medyadan takip ettiğini belirterek aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum dedi. Yakında yeni projelerini açıklayacaklarını belirten Emir Şamur öğrencilerden gelen soruları tek tek cevaplayarak sıcak bir ortamda sevenleri ile bağlarını güçlendirdi.

Toplumsal Hizmet Kulübü Başkanı Sude Kasımoğlu, Söyleşimiz için gönüllü olan istekli arkadaşlarımızın hepsini almak isterdik ama o zaman nerdeyse bütün okulu programa dahil etmemiz gerekecekti. Okulumuzda yüz kişilik salonumuz var ancak 150 den fazla kişi etkinliğimize katılarak nerdeyse yarısı ayakta izledi. Son derece coşkulu geçen söyleşi için Emir Şamur’a çok teşekkür ediyoruz dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2016, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER