Tes-iş Anadolu Lisesi’nden Muhteşem Gece

Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi öğretmenleri iftar programında bir araya gelerek güzel bir akşam geçirdiler. Programda emekliye ayrılacak olan Sakarya’nın sevilen Fizik öğretmenlerinden İlhan Canbulat’a ve okulda özverili çalışmalara imza atan öğretmenlere çiçek ve plaket takdim edildi.

Tes-iş Anadolu Lisesi’nden Muhteşem Gece
banner3

Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Kıyak iftar sonrası yaptığı konuşmada tüm öğretmenlere ve hizmet kolunda çalışan personele emeklerinden dolayı teşekkür ederek Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi ailesini bir arada görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Kıyak; Eğitime onlarca yıldır emek vermiş ter akıtmış İlhan Canbulat hocamız emeklilik dilekçesini verdi. Tecrübesini birikimini okulumuz öğrencilerine aktardığı için emektar hocamıza çok teşekkür ediyorum.  Okulumuzun 2018-2019 eğitim öğretim döneminde; gerek derslerde gerekse sosyal kültürel alanlarda gelişimine özverili çalışmaları ile katkı sunan tüm öğretmenlerimize şükranlarımı iletiyorum.  Hizmetlisinden memuruna, öğretmeninden idareye kadar tam bir ekip çalışması içerisinde okulumuzu yönetiyoruz. Bir taraftan fiziki şartları daha da iyileştirmeye çalışırken diğer taraftan akademik sosyal kültürel başarılarımızı artırmanın peşindeyiz diye konuştu.

Öğrencilere daha kaliteli bir eğitim öğretim ortamı sunmak istediklerini vurgulayan Kıyak; birlik beraberlik içerisinde koordineli bir şekilde öğrencilerimize daha nitelikli bir eğitimi hep birlikte vereceğimize inancım tamdır dedi.

Konuşmanın ardından çiçek ve plaket takdimi yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER