banner28

Telefonları İade Ettiler

Adabilim Okulu LGS ve YKS sınavına hazırlanacak öğrencilerin sınav motivasyonunu en üst düzeyde tutabilmek amacıyla eğitim döneminin başında toplamış olduğu akıllı telefonları karne gününde iade etti.

Telefonları İade Ettiler
banner3

"Verimli Bir Uygulama Oldu"

Konu ile ilgili değerlendirme yapan Rehberlik öğretmeni Sabire Girgin, “Bilindiği üzere sınav sürecinde öğrencilerimizin derslerine vakit ayırmasındaki en büyük problemi akıllı telefon ve internet bağımlılığı. Rehberlik servisi olarak bunun önüne geçebilmek ve sınav hazırlık süresinde öğrencilerimizin zamanı daha etkili ve verimli kullanabilmesini sağlamak adına dönem sonunda verilmek üzere akıllı telefonlarını teslim almıştık. Velilerimizin de desteği ile büyük oranda verim sağladığımız etkili bir uygulama oldu. Bu vesile ile öğrencilerimizde teknoloji bağımlılığı noktasında da iyi bir sınav vermiş oldular. Okul olarak önümüzdeki sene de aynı uygulamayı devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Tatili Hak Ettiler

 

“Öğrencilerimiz sene başından bu yana yüzlerce deneme ve yoğun etüt programları ile yorucu bir maratonu geride bıraktılar ve tüm yılın stresini atacakları güzel bir tatili hak ettiler. Artık emeklerimizin karşılığı olan sınavın sonuçlarını heyecanla bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER