Sapanca MYO Öğrencileri Yatırımları Gezdi

Büyükşehir Hizmet Tanıtım Gezileri’nin bu seferki konuğu Sapanca MYO öğrencileri oldu. Hayata geçirilen yatırımları yerinde görmenin ayrıcalığını yaşayan öğrenciler, peyzaj alanında yapılan çalışmalar için de Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sapanca MYO Öğrencileri Yatırımları Gezdi
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası birimi tarafından düzenlenen Hizmet Tanıtım Gezileri devam ediyor. Sapanca Meslek Yüksekokulun Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Bölümü öğrencilerinin ağırlandığı programda Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği yatırımlar yerinde incelendi. Öğrencilerin moral ve motivasyonlarını güçlendiren faydalı bir gezi gerçekleştirildiğini ifade eden Bölüm Başkanı Nurettin Kartal, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.

 

Hizmet Teşekkürü

Kartal açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Bu gezi öğrencilerimizin hem teknik yönden bir kazanım hem de motivasyonlarının artmasına olanak sağladı. Yılın bu zamanlarının peyzaj açısından çok zengin olmamasına rağmen Büyükşehir Belediyesi muhteşem işler yapmış. İnşallah ilkbahar mevsiminde de bu güzellikleri görme fırsatı yakalarız. Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum.” Kültür sanat ve çevre yatırımlarını gezen öğrenciler son olarak bölümleri ile ilgili olan Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Şube Müdürü Kemal Can Karslı gerçekleştirdiği sunum ile yapılan çalışmalar hakkında öğrencilere ayrıntılı bilgiler verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER