Sakarya Fuarından memnun kalındı

Sakarya’da ilk kez düzenlenen “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri” etkinliğine katılan 22 Üniversitenin yetkilileri, iki gün boyunca fuarda stantları ziyaret eden liseli öğrencilerin ilgisinden memnun kaldılar.

Sakarya Fuarından memnun kalındı
banner3

5-6 Mayıs tarihlerinde Elmas Otel’de gerçekleştirilen eğitim fuarı için ilk kez Sakarya’ya gelen üniversiteler arasında öğrencilerin ençok ilgi gösterdiği Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Temsilcisi Gökhan Aracı; “Bu yıl tanışma fırsatı bulduğumuz Sakaryalı lise öğrencilerinin eğitime olan duyarlılığı bizleri fazlasıyla memnun etti. Bu şehirde eğitim faaliyetlerinin çok yoğun olduğunu gözlemledik. Bizleri Sakarya’da sıcak bir şekilde karşılayan başta İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı olmak üzere, fuar organizasyonunda ilk günden itibaren bizlerden desteğini esirgemeyen Şube Müdürü Zafer Levent Soyhan ve tüm eğitim camiasına Üniversiteler adına teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

Educaturk Yüksek Öğretim Günleri fuar etkinliğini 18 ilde uygulayan Boyut Group ekibi de başarılı organizasyonuyla dikkat çekti. Eğitim fuarları organizasyonunda alanında lider olan Boyut Group ekibi, fuarı ziyaret eden öğrenci ve öğretmenlere güleryüzlü yaklaşımlarının yanında, katılımcı üniversitelerin tüm istekleriyle anında ilgilenerek büyük takdir topladı. Boyut Group Genel Koordinatörü Caner Işkın, ekipte yer alan Operasyon Müdürü Serkan Dündar, Speed Stacks Türkiye Direktörü Ahmet Asatekin, Proje Yöneticileri Yeşim Işkın ve Alime Kapukaya, Operasyon Sorumlusu Hakan Çatalbaş ile birlikte Sakarya’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “Fuar organizasyonumuza yeni eklenen Sakarya İli bizim için artık ikinci evimiz oldu. Buradan memnun ayrılıyoruz. Önümüzdeki yıl daha geniş katılımla Sakarya’ya gelmek istiyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2014, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER