Pembe Bulut Kreş ve Ana Okulu Öğretmenler Gününü Kutladı

Pembe Bulut Kreş ve Ana Okulu Öğretmenler Gününü Elmas Garden İnn'de Kutladı

Pembe Bulut Kreş ve Ana Okulu Öğretmenler Gününü Kutladı
banner3

Sahipliğini Aynur Şekercan ve eşi Nevzat Şekercan’ın yaptığı , daha çok  Kurumlara yönelik Kreş özelliğine sahip Pembe Bulut Kreş ve Ana Okulu  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tüm çalışanlarına Elmas Garden İnn de kahvaltı verdi. Birlik ve beraberliğin pekiştiği organizasyonda Pembe Bulut Kreş ve Ana Okulu çalışanları Aynur Şekercan’a 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayıp  hediye verdiler .  Verilen hediye karşısında oldukça mutlu olan Şekercan kendilerine teşekkür ederek verdikleri emeklerden dolayı minnet duygularını ifade etti. Aynur Şekercan yaptığı konuşmasında şunları söyledi.

“Bildiğiniz gibi Pembe Bulut Kreş ve Anadolu 0-6 yaş grubu çocuklara eğitim vermek üzere 1999 yılında kuruldu.
Kısa zamanda çok özenli,özverili ve başarılı çalışmalarınıız ile velilerimizin teveccüh ve takdirini kazanarak, ilimizin okul öncesi eğitimde en bilinen markası oldu.Bunda sizlerin emeği çok fazla hepinize tek tek teşekkür ediyorum.” Dedi.

Şekercan etkinlik sonrası verdiği bilgilerde ise şunları söyledi .” Çalışanlarımızın seçimi esnasında diplomadan çok kişilerin uyumuna, duruşuna ve karakterine önem veriyoruz . Bizlere emanet edilen çocukların iyi yetiştirilmesi  , korunup gözetilmesi çok önemli bu nedenle onlara önem veren ve hayatı öğreten kişilerle çalışmaktayız. Bildiğiniz gibi okul öncesi eğitim kurumunun seçimi çok bilinçli yapılması gereken bir tercihtir. Ayrıntıları çok olan bir tercihtir. Kalite de büyük ölçüde bu ayrıntılarda gizlidir. Koşulsuz çocuk ve veli memnuniyeti amacıyla faaliyet gösteren okulumuzda, okul öncesi eğitimin önemini bilen anne ve babalarla çalışmanın gururunu hep yaşıyoruz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2015, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER