banner28

Onlar Büyük İş Başardılar

Vali Hüseyin Avni Coş Adabilim Anaokulu tarafından tertip edilen Kur'an Cemiyeti programına katıldı ve Kur'an'a geçen minik öğrencilere hediyeler verdi.

Onlar Büyük İş Başardılar
banner3

Öğrenciler Kur’an Okudu

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen program öncesi Vali Hüseyin Avni Coş okul girişinde öğrencilerle tek tek selamlaşarak derslerini sordu. Gerçekleştirilen programa Kur’an-ı Kerime geçen öğrencilerin aileleri ve yakınları da katıldı. Öğrenciler ise gelen davetlilere ezberlemiş oldukları dua ve surelerden okuyarak minik yüreklerinden taşan Kur'an'ın feyiz ve bereketini büyükleriyle paylaştılar

Maneviyat Sahibi Bir Nesil

Programda kısa bir konuşma yapan Adabilim Okulları Genel Müdürü Ahmet Özen “Öğrencilerimizi TEOG’a, LYS ve- YGS’ye hazırladığımız kadar ahlak ve maneviyat sahibi bir nesil yetiştirmek için de çabalıyoruz. Onlar bu yaşta Kur'an-ı Kerim okumayı öğrenerek büyük bir iş başardılar Ben inanıyorum ki yavrularımız Kur'an ve Sünnet ışığında yetişen bir neslin öncüsü olacaklardır” dedi.

Validen Öğrencilere Hediye

Program sonunda Vali Hüseyin Avni Coş öğrencilere Kuranı Kerim'e geçme belgelerini takdim ederek hediyeler verdi. Öğrencilerin de kendi aralarında birbirlerini almış oldukları hediyeleri paylaşmaları ile program son buldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER