Okullarda Karne Günü Heyecanı

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının Birinci Dönemi 22 Ocak Cuma Günü sona erecek. İlimiz genelinde 730 okulda öğrenim gören 180 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline çıkacak.

Okullarda Karne Günü Heyecanı
banner3

Karne Törenleri

Vali Hüseyin Avni Coş’un katılımıyla Saat 11.00’de Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu’nda, Saat 14.00’de Atatürk İlkokulu’nda karne törenleri düzenlenecek.

Kuntoğlu’ndan Teşekkür

1.Kanaat Döneminin tamamlanması nedeniyle bir mesaj yayınlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, öğrencilerden 15 günlük tatili dinlenerek geçirmelerini ve ikinci döneme enerjileri yüksek bir şekilde hazırlanmalarını istedi. Eğitim Öğretim yılının birinci döneminde başarıyla gerçekleştirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının ikinci dönemde daha çok öğrencinin katılımıyla devam edeceğini belirten Kuntoğlu, birinci dönemdeki özverili çalışmaları nedeniyle öğretmenlere, okul yöneticilerine, öğrencilere ve ailelerine teşekkür etti.

2.Dönem 8 Şubat’ta

Üniversite sınavları, TEOG ikinci sınavları, bursluluk vb. sınavlar nedeniyle öğrenciler için oldukça yoğun geçecek ikinci eğitim dönemi, 8 Şubat pazartesi günü başlayacak ve 17 Haziran Cuma günü sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER