Okul Aile Birliği'nden '24 Kasım' Kokteyli

Nuri Bayar Ortaokulu Okul Aile Biriliği yönetimi 24 Kasım Öğretmenler Günü medeniyle kokteyl verdi. Etkinlikte, öğretmenler için çeşitli sürprizler de hazırlandı

Okul Aile Birliği'nden '24 Kasım' Kokteyli
banner3

Nuri Bayar Ortaokulu Toplantı Salonu’nda düzenlenen 24 Kasım kutlama etkinlikleri büyük beğeni topladı. Toplantı salonu kokteyl öncesinde Okul Aile Birliği Başkanı Sezer Sülün ve yönetimi tarafından süslendi.

 

Müzik ve ikram

Müzik eşliğinde çeşitli ikramların yapıldığı kokteylde, öğretmenler için çeşitli sürprizler de hazırlandı. Kokteyl’de tebrikleri kabul eden öğretmenler, keyifli dakikalar geçirdi.

 

‘Türk Öğretmeninin şeref günü’
Kokteylde bir konuşma yapan Nuri Bayar Ortaokulu Müdürü Yalçın Cincorop, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün önemine değindi. Cincorop, “Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz" dedi

Pasta sürprizi

Konuşma sonrasında Okul Müdürü Yalçın Cincorop, Okul Aile Birliği Başkanı Sezer Sülün ve öğretmenler birlikte üzerinde, "Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun" yazılı pastayı kestiler.

 

Çiçek takdimi
Nuri Bayar ortaokulu Aile Birliği Başkanı Sezer Sülün tüm öğretmenler adına Okul Müdürü Yalçın Cincorop'a, bir buket çiçek takdim etti. Kokteyl sonunda öğretmenlere günün anısına çeşitli hediyeler de takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER