Öğrenci Merkezli Kamp

Adabilim Okulları önümüzdeki yıl LGS ve YKS sınavına hazırlanacak öğrencilerin eksiklerini gidermek ve sınav sürecinde yaşanabilecek sıkıntıları en aza indirebilmek adına hızlandırılmamış matematik kampı düzenliyor.

Öğrenci Merkezli Kamp
banner3

"Kamp 6 Hafta Sürecek"

Kamp dâhilinde LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için 90 saat matematik, YKS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de 150 saat Matematik – Geometri dersi veriliyor. Adabilim Okulunun tecrübeli eğitim kadrosu eşliğinde 6 hafta sürecek olan kampta hafta içi her gün saat 09:00 ila 13:00 arası 5 ders işleniyor. 25 Haziran’da başlayan kamp 3 Ağustos’ta sona erecek.

 

"Hem Akademik Hem Psikolojik Hazırlık"

Kamp ile ilgili değerlendirme yapan Rehberlik öğretmeni Sabire Girgin “Adabilim Okulları olarak LGS maratonuna erken start verdik. Bilindiği üzere eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerimiz yoğun bir ders ve sınav takviminin içerisine giriyorlar bizde bu süreci erken başlatarak öğrencilerimizi hem akademik hem de psikolojik olarak sınava daha hazır olmalarını amaçlıyoruz” dedi.

 

"Hızlandırılmamış Kamp"

“Okulumuz bünyesindeki bu kamp benzerlerinin aksine hızlandırılmamış öğrenci merkezli bir kamp. Öğretmenlerimiz öğrencilerin kişisel durumlarını ve seviyelerini dikkate alarak ders işliyor. Yine belirli aralıklarla konu tarama testi ve denemeler son durumları analiz ediyor. Dolayısıyla öğrencilerimizin de keyif aldığı verimi ön planda tuttuğumuz nitelik bir kamp dönemi geçiriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER