MİNİK YÜRÜKLERDEN KOCAMAN DESTEK

Yerleşkesi Serdivan’da bulunan Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Ana Okulu aylar önce başlatmış olduğu “JANDARMAMI VE POLİSİMİ SEVİYORUM” etkinliği çerçevesinde bir gurup öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte 05 Nisan 2018 Perşembe günü Sakarya İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler.

MİNİK YÜRÜKLERDEN KOCAMAN DESTEK
banner3

Minik öğrenciler Komutan, Erbaş ve Erler ile birlikte karavanaya kaşık sallayıp, birlikte marşlar söylediler. 

Öğretmen Ayşegül KOL bu etkinliğin amacının “Anaokulu öğrencilerinin Jandarma ve Polisi daha yakından tanıyarak yarınlara daha güvenle bakabilmelerini sağlamak ve aynı zamanda Vatan Millet ve Bayrak sevgisini minik beyinlerine kazımaktır” şeklinde açıklamada bulundu. 

Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı Jandarma Komutanına çok teşekkür ederek etkinliklerine sağlamış oldukları katkıdan dolayı İl Jandarma Komutanı J.Albay Cengiz YİĞİT ve Komutan Yardımcısı J.Albay Mehmet Ali BAYAR’a plaket takdim ettiler.

Öğretmen Ayşegül KOL; “Etkinlikleri kapsamında minik öğrencilere mektuplar yazdırıp, terör bölgesinde görev yapan asker ağabeylerine gönderdiklerini. Sakarya’da bulunan şehit ailelerine moral amaçlı ziyaretlerde bulunduklarını belirterek etkinliklerinin devam edeceğini belirtti.”

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER